Pokoje dla grup w Ustroniu Morskim

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy organizujące spotkania integracyjne lub biznesowe. Udostępniamy pokoje w Ustroniu Morskim dla większej liczby osób. Nasz obiekt to idealne miejsce na grupowy wyjazd nie tylko dla rodzin, lecz także osób, które po załatwieniu swoich zawodowych obowiązków chcą odpocząć i znaleźć chwilę spokoju. Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowe apartamenty nie tylko w sezonie letnich wakacji. Nasze centrum sprawdzi się także podczas zimowych wyjazdów.

Dobra lokalizacja dla spotkań

W przypadku spotkań firmowych ważną rolę odgrywa lokalizacja oraz dobre połączenie z innymi miastami. Ustronie Morskie leży blisko Koszalina oraz Kołobrzegu, dzięki czemu można szybko i sprawnie dojechać do każdego partnera biznesowego. Warto także wynająć pokoje podczas weekendów integracyjnych. Goście mogą bowiem skorzystać z licznych udogodnień, np. z sauny, siłowni lub jacuzzi. W ośrodku znajduje się także przestronny parking garażowy, który pomieści nawet większą liczbę samochodów.

Pobyt na Sylwestra

Serdecznie zapraszamy także osoby, które chcą spędzić Sylwestra nad morzem. Pobyt trwa od 27 grudnia do 3 stycznia. Do dyspozycji Gości są pokoje różnej wielkości, dlatego świetnie odnajdą się u nasz pary oraz większe grupy. Wszystkie apartamenty oferują najnowocześniejsze wyposażenie. Po noworocznej zabawie można zrelaksować się w saunie lub jacuzzi. Na okres świąteczno-sylwestrowy zapraszamy również rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne przestrzenie pełne zabawek i gier.

W celu omówienie terminu zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.