Noclegi w Ustroniu Morskim – co oferuje okolica?

Ustronie Morskie to jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów w całej Polsce. Niezaprzeczalnym atutem miejscowości jest dostęp do morza, piaszczyste plaże oraz liczne atrakcje. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób szuka noclegów w Ustroniu Morskim. Nasze centrum wypoczynkowe to idealna baza na wycieczki po całej okolicy.

Ustronie Morskie oferuje turystom 3 mola oraz przystań rybacką, gdzie można wybrać się na poranne i wieczorne spacery. Kolorowe kutry to wspaniała atrakcja dla całych rodzin. Warto także skosztować owoców morza. Przepyszne, świeże ryby serwowane w pobliskich wędzarniach i smażalniach to tutejszy przysmak.

Plaża w Ustroniu Morskim

Zapach świeżej bryzy oraz szum fal to nieodłączne elementy wypoczynku na piaszczystej plaży w Ustroniu Morskim. Jest ona położona przy pięknym klifie. Woda w okolicznych kąpieliskach należy do najczystszych na całym polskim Wybrzeżu Bałtyckim. Ustronie Morskie to także baza wypadowa do innych nadmorskich kurortów. Warto zatem zwiedzić Kołobrzeg czy słynne Chałupy. W każdym sezonie na plaży oraz deptakach organizowane są ciekawe koncerty i festiwale.

Apartamenty w zielonej okolicy

Nasze apartamenty to spokojne miejsce idealnie nadające się do wypoczynku, nie tylko w czasie wakacji, lecz także w okresie jesienno-zimowym. Zielona okolica wśród drzew sprawia, że można w pełni odpocząć i wybrać się na spacery z rodziną i przyjaciółmi. Cały obiekt został wybudowany w 2017 roku na terenie należącym do programu Natura 2000. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że nasi Goście znajdują się w miejscu, w którym można zostawić za sobą codzienną rzeczywistość, zrelaksować się i nabrać sił.