Noclegi w Ustroniu Morskim dla całych rodzin

Ośrodek Dwie Sosny oferuje wygodne noclegi w Ustroniu Morskim dla całych rodzin. Budynek jest przystosowany zarówno do pobytu najmłodszych Gości, jak i seniorów. Wygodne i przestronne windy pozwolą przewieźć dużą liczbę walizek oraz wózki. Przestronne pokoje sprawią, że pomieści się nawet wieloosobowa rodzina. W każdym pokoju znajdują się łóżka zapewniające komfortowy sen. Apartamenty wyposażono także w tarasy, które pozwalają na poobiedni relaks po ekscytujących wycieczkach na plażę.

Atrakcje dla dzieci

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci potrzebują ciekawych atrakcji. Czas wakacji to dla nich możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Aby w pełni wykorzystać zielony teren, jakim dysponujemy, stworzyliśmy plac zabaw dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje dostępne są dla hotelowych Gości bezpłatnie. Dzieci mogą zatem dowoli korzystać z piaskownic, huśtawek czy zjeżdżalni. Rodzice mogą w tym czasie odpoczywać, cały czas pilnując swoich pociech. W razie gorszej pogody warto skorzystać ze specjalnych pokoi zabaw. Znajdują się w nim gry oraz zabawki tak, by dzieci nie nudziły się nawet w czasie deszczu.

Zabezpieczenia wokół ośrodka

Rodzice zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich pociech, dlatego zapewniliśmy maksymalną ochronę całego terenu wokół budynku. Cała przestrzeń, zarówno budynek, jak i plac zabaw, podlega całodobowemu monitoringowi. Obiekt został także ogrodzony. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że chronimy prywatność naszych Gości. Liczne udogodnienia, bezpieczeństwo, idealna lokalizacja oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że rodziny chętnie do nas wracają.