Jakie standardy powinny spełniać pokoje w apartamentach?

apartament

Apartament to klasa pokoju hotelowego, czy też mieszkania, którego nazwa zobowiązuje. Nie da się ukryć, że wyposażenie, komfort życia w apartamentowcu znacznie różnić się będzie od klasycznych kwater. Zobaczmy zatem,  jakie standardy powinny spełniać pokoje w apartamentach?

Czym w ogóle jest apartament?

Od zwykłych mieszkań apartament wyróżnia się prestiżową lokalizacją, dobrą architekturą, jakością użytych materiałów oraz wielkością. Nasze luksusowe mieszkania znajdują się praktycznie nad samym morzem. Od linii brzegowej naszych klientów dzieli jedynie 20 m. To sprawia, że jest to świetna baza zarówno na wypoczynek rodzinny, jak i spędzenie urlopu nad polskim wybrzeżem. Z definicji wymagane jest, aby ten rodzaj lokali znajdował się, jak nie blisko centrum miasta, to w bezpośredniej okolicy obiektów użyteczności publicznej. Choć w świetle przepisów jego powierzchnia mieszalna powinna wynosić minimum 100 m2, naszym niewiele mniejszym apartamentom niczego nie brakuje.

Jak powinien być wyposażony wysokiej klasy apartamentowiec?

Ten 6-o osobowy ma wszelkie niezbędne do luksusowego wypoczynku nowoczesne udogodnienia. Do dyspozycji klientów jest klimatyzowany salon, gdzie zamontowano smart TV z internetem. Dostępny jest także przestronny aneks kuchenny wyposażony w dobrej jakości sprzęt AGD (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka, lodówka). Obiekt ma dwie sypialnie z telewizorami, z podwójnymi łóżkami oraz małe turystyczne łóżko dziecięce. W przedpokojach znajduje się duża szafa, gdzie zmieszczą się walizki oraz ubrania, a w łazience pralka. W przypadku „Dwóch Sosen” atutem jest możliwość skorzystania z siłowni, sauny oraz jacuzzi, czy też wykupienie śniadań w formie bufetu, by całkowicie oderwać się od codziennych domowych obowiązków. W niedalekiej odległości od naszych luksusowych mieszkań nad samym morzem mieści się Aquapark Helios oraz Amfiteatr, gdzie często odbywają się koncerty i inne ciekawe wydarzenia. Wokół terenu dostępne są ścieżki rowerowe oraz różne lokale gastronomiczne serwujące domowe obiady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *